Будь ласка, зареєструйтеся для можливості користування додатковими можливостями сайту.

Вхід Реєстрація

Правила системи лояльності

Ми хочемо подякувати кожній з вас за той кредит довіри, який ми отримали від вас за стільки років незмінного вибору нас в якості щоденного догляду за шкірою та волоссям. У нас не було ні знижок, ні акцій, ні бонусів за рекомендації, а Ви все одно купували нашу продукцію, де по флаконах розлита наша душа, Ви рекомендували нас подругам і рідним абсолютно «безд-возд-мезд-но, тоесть даром».

Ви зростили нас до того рівня, де ми зараз. І ми хочемо Вам подякувати, впровадивши систему лояльності для постійних клієнтів.

«Gentle. Start» - сума замовлень клієнта понад 4000 грн, автоматично отримує постійну знижку в розмірі 5% на всі наступні замовлення.

«Trust. Middle» - сума замовлень клієнта понад 7000 грн, автоматично отримує постійну знижку в розмірі 7% на всі наступні замовлення.

«Friendship. High» - сума замовлень клієнта понад 10000 грн, автоматично отримує постійну знижку в розмірі 10% на всі наступні замовлення.

«In love. Forever» - сума замовлень клієнта понад 15000 грн, автоматично отримує постійну знижку в розмірі 15% на всі наступні замовлення.

Також незмінним бонусом є безкоштовна доставка продукціі на відділення Нової Пошти, якщо сума покупки від 2000 грн.

Наголошуємо, що система лояльності діє лише для зареєстрованих клієнтів. Навіть якщо Ви купуєте товар не на сайті, а в магазині, Ви можете пройти реєстрацію тут і при покупці, вказавши лише ПІБ та номер телефону адміністратору, накопичувати суми і отримувати фіксовані відсотки знижок.

Знижки починають діяти після того як Ви перейшли рубіж певного рівня.