Будь ласка, зареєструйтеся для можливості користування додатковими можливостями сайту.

Вхід Реєстрація

Умови повернення та обміну

 1. Товар, замовлений в нашому Інтернет магазині, ви можете повернути (обміняти) протягом 14 днів, не враховуючи дня покупки, відповідно до закону України «Про захист прав споживачів», якщо цей товар не потрапляє до переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню) згідно Постанови Кабінету Міністрів України №172.

Обов'язкові умови для повернення або обміну товару:

 1. 1. Товар повинен бути повністю укомплектований
 2. 2. Наявність оригінальної і неушкодженою упаковки і ярликів
 3. 3. Дотримання товарного вигляду
 4. Перед тим, як повернути товар, необхідно обов'язково зв'язатися з менеджером для оформлення заявки на повернення. Повернення здійснюється по Новій пошті або ж в пункті самовивозу (тільки м. Рівне).

Повернення через Нову пошту

 1. Товар можна повернути Новою поштою протягом 14 днів з моменту отримання замовлення.
 2. Для відправки товару необхідно зателефонувати за номером (096) 456-00-77 отримати реквізити для відправки повернення у менеджера.
 3. Пересилання товару здійснюється за рахунок покупця.
 4. Після відправки товару необхідно по телефону (096) 456-00-77 повідомити менеджеру номер декларації.
 5. Після повернення товару за умови збереження його споживчих властивостей і товарного виду здійснюється повернення грошових коштів протягом 14 днів після відправки.

Повернення в Рівному:

 1. Повернення в Рівному здійснюється тільки в пункті самовивозу протягом 14 днів з моменту покупки.
 2. Перед тим, як повернути товар, необхідно зв'язатися з менеджером по телефону (096) 456-00-77 та оформити заявку на повернення. Офіс знаходиться за адресою Княгині Ольги 8, м. Рівне
 3. Після повернення товару за умови збереження його споживчих властивостей і товарного виду здійснюється повернення грошових коштів способом, аналогічним способом оплати, в день повернення або, в разі відсутності грошей у касі, протягом 7 банківських днів.

Зверніть увагу:

 1. У разі повернення товару неналежної якості, магазин бере на себе витрати на пересилку. Для цього, необхідно надати чек за пересилку товару.
 2. Якщо присланий товар не підлягає поверненню, магазин змушений відправити його назад за рахунок покупця.
 3. Повернення грошових коштів, в разі відправлення товару через Нову пошту, здійснюється на розрахунковий рахунок покупця.
 4. Якщо товар пошкоджений, обмін або повернення товару можливий тільки за наявності висновку виробника, про те, що умови експлуатації не порушені.