Будь ласка, зареєструйтеся для можливості користування додатковими можливостями сайту.

Вхід Реєстрація

Lelia - це про любов до себе

2. Чому ми це робимо?

Lelia - це обіцянка покращити стан твоєї шкіри та волосся, це бажання тебе здивувати. Ми прагнемо дати можливість якнайбільшій кількості дівчат зрозуміти, що якісний догляд - це не обов’язково люксові флакони захмарної вартості. Догляд за обличчям та волоссям - це щоденні незмінні ритуали і наша ціль зробити їх максимально легкими, ароматними та приємними. Колектив Lelia має на меті мінімізувати кількість баночок у твоїй ванній кімнаті, лишивши дієвий концентрат у 3-5 флаконах.

Ми точно знаємо, що український виробник вміє бути якісним для внутрішнього споживача. А тому ми прагнемо повернути віру в місцеві нішеві бренди нашим дівчатам, в яких останньою надією лишився косметичний ринок Азії та США.

3. Як ми це робимо?

Lelia – це не просто крафтова майстерня. Це місце, наповнене любов’ю та уважністю до кожної клієнтки. Ми маємо професійно обладнану лабораторію для виробництва косметичних засобів у невеликих об’ємах. Авторські рецептури створюються на основі фундаментальних знань останніх здобутків сфери дерматології та косметології. Колись наші майстри починали з 5 кремів на день і це була кропітка робота. А сьогодні щодня ми виробляємо літри засобів, десятки кілограм емульсій, субстанцій, найніжніших пудр, порошків – і це за допомогою автоматизації виробництва та попиту клієнтів, що постійно зростає, а разом з цим росте і команда.

І хоч ми досі не користувались таргетовою рекламою чи блогерською, природнє «сарафанне радіо» забезпечило стрімкий та органічний ріст бренду Lelia до кількатисячної задоволеної аудиторії за його 4 роки існування.