Будь ласка, зареєструйтеся для можливості користування додатковими можливостями сайту.

Вхід Реєстрація

Black Friday rules

Чорна п’ятниця. Те, що ви маєте знати☝?

 ⁃ ми дуже вас просимо прийти 26 листопада за косметикою на кн. Ольги 8, а не в Злату. Зараз поясню чому: так, акція буде діяти і там, і там, але(!) 

 ⁃ Ми не зможемо підвозити/підносити продукцію, яка закінчиться на стелажах. За умовами договору ми це можемо робити до початку робочого дня, або по його завершенню. Тобто за прорахунками, акційна продукція на Златі може закінчитися в районі обіду. А далі все? якщо побачать, шо ми носимо товар - штраф.

 ⁃ На Златі невеличкий магазин і може в Ковідний час обслуговувати лише 1 клієнта на своїй території. Це означає шалені черги.

 ⁃ На противагу Златі, на шоу румі на кн. Ольги 8, ми будемо працювати на 2 каси і маємо величезний склад готової продукції, якого вистачить на всіх 100%. І обслуговувати можемо по кілька людей одночасно і я врешті познайомлюсь з Вами бо консультуватиму сама особисто? я так сумую за прямим контактом з клієнтами? тому буду рада вас бачити!


Далі по технічних правилах:

 ⁃ Система лояльності буде відключена повністю. Через те, що це вимагає багато часу на введення даних. І ми даємо такі знижки, що Ви точно не будете сумні

 ⁃ Знижки діятимуть тільки на повнорозмір продуктів. Тобто не діятимуть на тестери та тревел версії. 

 ⁃ Якщо Вам не виходить забрати особисто, але Ви з Рівного, Ви можете замовити посилку на 34 відділення (це те, з якого ми відправляємо), тому це буде просто перетримка посилку, за яку Ви заплатите ~20 грн. І її Ви зможете забрати в зручний день і час.

 ⁃ Посилки відправлятимуться впродовж наступних 7-10 днів в порядку строгої черги по порядку замовлення.

 ⁃ Замовити на сайті «самовивіз» не можливо. Замовити 26го і забрати потім десь там з магазину - неможливо. Тільки 34 відділення.

 ⁃ Замовлення приймаються ЛИШЕ на офіційному сайті. НЕ в діректі інстаграму. Не в телеграмі.

 ⁃ Доставка безкоштовна лише: якщо в посилці є не акційний товар на суму від 1500 грн, або 5 одиниць не акційного товару.

 ⁃ Кількість одиниць акційної продукції є необмеженою. Хоч по 10 штук на новорічні подарунки подругам?

 ⁃ Шоу рум на кн. Ольги та магазин в Златі працюватимуть 26.11.21 з 10:00 і до 20:00


На Вас чекає ~20 товарів за Знижкою від -10% до -50% 

Приготовлено ~ 7000 одиниць продукції і ми знаємо, що цьогоріч отримаємо >2500 замовлень.