Будь ласка, зареєструйтеся для можливості користування додатковими можливостями сайту.

Вхід Реєстрація

Тонік. Навіщо? -Пояснюємо на пальцях

Тонізація.
По опитуванню, це основна процедура, про яку забувають і нехтують нею.

Також, по опитуванню, хто почав використовувати наш тонік-міст вже не уявляє догляду без нього і зізнаються, що з ним нарешті зрозуміли ЩО таке повноцінний догляд😳
- значно зменшився розхід крему
- зовсім інакші відчуття після нанесення зволожуючих засобів
- шкіра відразу заспокоюється і вирівнюється тон.

І це тільки зовнішні ознаки😌

Поясню на пальцях.
Хто вчив хімію?
Пам’ятаю, у нас був той рідкісний урок, де нам дали на лабораторні досліди «справжні» луг і кислоти хоч і невисоких концентрацій. І пам’ятаю, коли однокласник Макс розлив на руку кислоту, сам відразу ж взяв луг і наніс на пляму.
І йому поставили 12 автоматом за лабораторку, хоча ми тільки почали.
За шо?
За те, що в критичній ситуації Макс згадав, що кислота+луг => сіль + вода.

💧До чого ця історія. Всі «вмивачки» ПАВові в основному лужні. Водопровідна вода має підвищений рівень залужненості. Тому вода:
- не до кінця завершує лужну дію очищуючого засобу.
- сама лишається на шкірі.

Сполосніть скляний келих і залиште його висохнути з краплями. Що буде на стінках? Білий осад на місці, де були каплі. Це те, що мінімально лишається на шкірі після очищення водою.

💆🏼‍♀️наша шкіра має слабко кислий PH. Це зумовлено тим, що в кислому середовищі унеможливлюється розвиток патогенної мікрофлори. Тому, наприклад, в інтимній зоні жінок та підпашками ще кисліший PH. Тому що близьке розташування уретри, анального проходу і потових залоз (підпашками) відповідно. І організм придумав такий захисний механізм.

Водопровідна вода має PH ~ 7
Ph шкіри обличчя ~ 5,2

💦 Шо робить тонік?
Правильно! Тонік містить кислоти в слабкій концентрації для того, щоб нейтралізувати/завершити дію ПАВових очищуючих засобів і води. Тому після орошення ним обличчя, вмить зникає відчуття стягнутості обличчя✨

Окрім основної функції, тонік:
🧬 містить ряд активів для підготовки шкіри до нанесення крему. Тобто він діє, як провідник. Без використання тоніка, провідність шкіри знижується і вона велику частину активів лишає на поверхні епідермісу.
🧬поки шкіра волога, вона здатна «з‘їсти» більше. Суха шкіра - закрита шкіра