Будь ласка, зареєструйтеся для можливості користування додатковими можливостями сайту.

Вхід Реєстрація

На що Ви розраховуєте, коли купуєте засоби з голосною заявкою «гіпоалергенно»?

На що Ви розраховуєте, коли купуєте засоби з голосною заявкою «гіпоалергенно»?

Що гарантовано не викличе алергій, і це логічно.

А ви знали, що американське управління по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів (FDA) виробника ні до чого не зобов’язує.

Європейське законодавство також не обмежує використання цього терміну.

Тобто стандартів використання цього терміну НЕ ІСНУЄ!

Так, його може використовувати будь-хто в цілях покращення іміджу в очах покупця

Як вам такий поворот?

Ну насправді, максимум на що можна розраховувати - в склад засобу не входитимуть (або вводитимуться мінімально) ті інгредієнти, які себе зарекомендувати як яскраві потенційні алергени. Ну наприклад, відсутність ефірних олій і мінімум парабенових. От і все.

А також не буде екстрактів і дієвих активів. Бо основна ідея - не зашкодь, а не допоможи. Зробити максимально «ніякий» засіб, це як дистильована вода.

І чим активніший і дієвіший є засіб, тим більша ймовірність алергії на котрийсь зі складових. Тому, що професійна космецевтика, що натуральна косметика не можуть бути гіпоалергенними. Якщо й бачите цей напис на них - повірте, то просто маркетинговий хід, який виробника не зобов’язує ні до чого.

Тому, дівчата, якщо Ви алергік, або вперше хочете спробувати засіб - нанесіть його на внутрішню сторону передпліччя (трішки нижче ліктьового згину) і зачекайте.

  • миттєва реакція наступає за 30-40 хв
  • відтермінована реакція розвивається протягом наступних двох діб
  • може бути накопичувальна реакція. Тобто засобом Ви без проблем користуєтесь місяць, а потім лише перші признаки алергії. Але в такому разі вона все одно не буде яскравою

Купуйте свідомо