Будь ласка, зареєструйтеся для можливості користування додатковими можливостями сайту.

Вхід Реєстрація

Блог Lelia

06 Липня, 2022 в 20:39
136
Термальна вода. Як випадково обезводнити Вашу шкіру? Правила її використання в спеку

Так люблю цю термальну воду і тоніки! Літо, спека. А так пшик-пшик і обличчя зволожене, свіже, чисте. Чудеса та й годі»

Багато хто користується влітку термальною водою, тоніками просто всюди- в літаках, в місті, на пляжі, в авто. Але мало хто знає, що замість зволоження, якщо розпилити термальну воду чи будь яку іншу на обличчя і залишити висихати - то Ви отримаєте обезводнення

Не дивлячись на те, що в термалці містяться солі, які роблять її гігроскопічною, вода все одно випаровується. Така фізика. Але разом з нею випаровується волога з поверхні Вашої шкіри! Тобто ми посилюємо втрату трансепідермальноі вологи!

А як же пляж? На пляжі все ще печальніше. Адже кожна крапля працює як лупа🔎 - притягує сонячний промінь і посилює проникнення ультрафіолету в шкіру.

Тоді як нею, бляха, користуватися?!-резонно запитаєте Ви. Існує кілька варіантів:

 • Нанести на чисту шкіру. Трішки промасажувати до повного вбирання і зверху нанести крем.
 • Нанести поверх крему, злегка вбити в шкіру і нанести макіяж. Тоді макіяж краще триматиметься.
 • Якщо використовувати термалку, щоб освіжитися,- обов’язково потім промокнути серветкою.

Якою б водою, тоніком Ви не вмивались, завжди витираєте насухо, або наносите поверх крем! Інакше забезпечите собі трансепідермальну втрату вологи гарантовано

06 Жовтня, 2021 в 13:44
933
Як собі нашкодити фейс білдінгом?

Хто з нас пробував з ютуба дивитися уроки красивої не по роках жіночки і повторював ці химерні міміки?Не все так простоМ’язовий каркас - важлива штука. Його щільність = тонус шкіри. Слабкий каркас=ранній птоз (провисання шкіри і м’язів)М’язи знаходяться в постійній взаємодії - одні напружуються і цим розслабляють інші. Наприклад, м’язи верхньої частини обличчя є антагоністами до м’язів нижньої частини. Тобто якщо Ви хмурите лоб і мружите очі є велика ймовірність, що провиснуть брили. А антагоністами нижньої частини обличчя є м’язи задньої поверхні шиї. Гіпертонус шиї провокує зморшки на лобі і зміну овалу обличчя.Тому якщо ми маємо ранні зморшки в верхній частині, в першу чергу робимо масаж шиї та спини, а не самого обличчя. І тільки згодом йдемо до личка.Якщо стимулювати послаблені м’язи (за допомогою рук, гімнастики)-вони напряжуться, а їх антагоністи розслабляться. Це призводить до підвищення тонусу.Якщо знижений тонус нижньої третини обличчя - необхідно розслабити шию, дати нагрузку на область біля рота.Починає «повзти» середня частина - працюємо над зоною вилиць(скул) і задньою поверхнею шиї.

Дуже важливо починати з розслаблення напружених м’язів, а не з укріплення атонічних.

Якщо Ви займаєтесь таким фейс фітнесом,немає необхідності робити весь комплекс. Це як ніби, Вам потрібно підкачати прес, а ви паравозом ще підкачуєте ікри.Важливий тренер і індивідуальний комплекс, адже якщо в перенапруженні очі і є гусячі лапки, то вправа «примруж очі! Розпахни очі» вийде таким боком, що ойой.Тому сісти перед Ютубом і вслід за тренером просто повторювати все сказане, можна натренувати таке личко, що виправить пластична хірургія😅 Звісно, ми за масажі, але за розумний підхід!Шкребок гуаша не всім підходить, як от куперозній чутливій шкірі ні, шкірі з відкритим акне-ні.Ми проти того, щоб масажі були больовими і травматичними. Цеа) знижує тонус шкіриб)біль стимулює викид в кров кортикостероїдів, при тому підвищується чутливість шкіри до вільних радикалів, підвищується ламкість судин і міжсудинний простір набирається рідиною. Тому лише м’які ручні масажі, максимум з роликом чи міо стимулятором, лише за масажними лініями. Все інше - під суворим наглядом спеціаліста.Бережіть себе і своє личко! А наші засоби Вам у тому допоможуть

06 Жовтня, 2021 в 13:36
871
Тонік. Навіщо? -Пояснюємо на пальцях

Тонізація.
По опитуванню, це основна процедура, про яку забувають і нехтують нею.

Також, по опитуванню, хто почав використовувати наш тонік-міст вже не уявляє догляду без нього і зізнаються, що з ним нарешті зрозуміли ЩО таке повноцінний догляд😳
- значно зменшився розхід крему
- зовсім інакші відчуття після нанесення зволожуючих засобів
- шкіра відразу заспокоюється і вирівнюється тон.

І це тільки зовнішні ознаки😌

Поясню на пальцях.
Хто вчив хімію?
Пам’ятаю, у нас був той рідкісний урок, де нам дали на лабораторні досліди «справжні» луг і кислоти хоч і невисоких концентрацій. І пам’ятаю, коли однокласник Макс розлив на руку кислоту, сам відразу ж взяв луг і наніс на пляму.
І йому поставили 12 автоматом за лабораторку, хоча ми тільки почали.
За шо?
За те, що в критичній ситуації Макс згадав, що кислота+луг => сіль + вода.

💧До чого ця історія. Всі «вмивачки» ПАВові в основному лужні. Водопровідна вода має підвищений рівень залужненості. Тому вода:
- не до кінця завершує лужну дію очищуючого засобу.
- сама лишається на шкірі.

Сполосніть скляний келих і залиште його висохнути з краплями. Що буде на стінках? Білий осад на місці, де були каплі. Це те, що мінімально лишається на шкірі після очищення водою.

💆🏼‍♀️наша шкіра має слабко кислий PH. Це зумовлено тим, що в кислому середовищі унеможливлюється розвиток патогенної мікрофлори. Тому, наприклад, в інтимній зоні жінок та підпашками ще кисліший PH. Тому що близьке розташування уретри, анального проходу і потових залоз (підпашками) відповідно. І організм придумав такий захисний механізм.

Водопровідна вода має PH ~ 7
Ph шкіри обличчя ~ 5,2

💦 Шо робить тонік?
Правильно! Тонік містить кислоти в слабкій концентрації для того, щоб нейтралізувати/завершити дію ПАВових очищуючих засобів і води. Тому після орошення ним обличчя, вмить зникає відчуття стягнутості обличчя✨

Окрім основної функції, тонік:
🧬 містить ряд активів для підготовки шкіри до нанесення крему. Тобто він діє, як провідник. Без використання тоніка, провідність шкіри знижується і вона велику частину активів лишає на поверхні епідермісу.
🧬поки шкіра волога, вона здатна «з‘їсти» більше. Суха шкіра - закрита шкіра

20 Березня, 2021 в 15:38
637
Мігранти-захисники Лонг рід про пігментацію

Ви точно не знали цього. Але кількість меланоцитів (це клітини, які знаходяться у верхньому шарі шкіри. Вони виробляють пігмент, відомий як меланін, який надає шкірі колір і пігментацію відповідно) з віком зменшується. В віці 60років, їх кількість становить лише 30% початкової.
І вони весь час, а з віком це посилюється, починають перемішуватися🔛
І рано чи пізно, але вони тікають в ті місця, які більше підлягали сонячному опроміненню.

🟡 Якщо Ви завжди засмагали в паранджі, а в 50 років одягли бікіні чи ай-да топлес, то ... Ви не засмагнете тілом, опік отримаєте, але не засмагу😌
Бо що? - бо єдина система захисту переїхала в місця, де була більш актуальна🤷🏼‍♀️
Звідси й «стареча гречка» на руках, бо меланоцити емігрували з нечепаних сонцем місць туди, куди воно попадало.

А якщо розумно засмагати і рівномірно, то меланоцити будуть по тілу розподілені рівномірно. Тобто ходити в шортах краще ніж в брюках. Ну і відповідно, відкриті кінцівки - краще для синтезу вітаміна Д. Адже статистика захворювань від нестачі віт Д дуже виросла. Наприклад, остеопороз, який колись був хворобою літніх людей, а зараз його постійно діагностують і молодому поколінню. Тому як наразі надто агресивною є реклама санскрінів і хорормаркетинг довкола сонячного опромінення.

Але як би там не було, має бути золоте правило - в той час, коли ввіткнутий в пісок сірник є довшим своєї тіні - засмагати заборонено.
Можна повністю захиститися від пігментаціі ?- ні
Що впливає на її прояв, окрім тривалого перебування на сонці?
- віт С і ретинол в складі доглядових засобів спровокують пігментацію навіть з-під шару спф 100😁
- Ліки, які містять речовини, що роблять шкіру фоточутливою
- Кислоти,
- Ефірні масла цитрусових, лаванди, сандалу, кедру
- Їжа імбир, петрушка, куркума, грейпфрут, лемонграс. Майже вся тайська кухня..
Головне правило : помітили пігментну пляму - лікуйте. Чим швидше почнете, тим вища ймовірність, що Ви її позбудетеся🤍

Наша рекомендація, не використовуйте потужні сонцезахисні засоби, допоки вдень індекс УФ нижче 2 🙏🏼
20 одиниць більш ніж достатньо, як у нашому ВВ кремі.
Тому ми наш СС з спф 40 не випустимо раніше травня

24 Січня, 2021 в 20:29
493
Чи може чиста олія замінити крем?

Чи може чиста олія замінити крем?

Я роками це розповідаю клієнтам вживу і ні разу про це не писала

Адже часто чую «в мене така суха шкіра, що я вже її чистою олією мажу, а стає все гірше!»

Так, чисті олії холодного пресу - це прекрасно! Вони містять ненасичені жирні кислоти і людям, в яких вони слабко синтезуються шкірою, чиста олія дасть їх в надмірній кількості. Але річ в тому, що таких людей, насправді, одинці.

Для більшості все ж, масла діють інакше - олеїнова і лінолева кислоти «розбавляють» ліпіди верхнього шару епідерміса і через деякий час шкіра стає сухою і втрачає захист. Суха ж шкіра взагалі «розслабляється» і така «навіщо мені самій продукувати себум, якщо ти мені його даєш»

А отже, як наслідок ми маємо обезводнену шкіру: сухий тип стає ще сухішим, чутливішими і тоншим, а комбі/жирний тип ще «жирніший», бо шкіра рятується.

Здавалось би, олія створила оклюзивний (парниковий) ефект, волога з шкіри не випаровується, то чому ж так?! - насправді, вона в захисті поступово уповільнює процес обміну і трансферу води в верхні шари шкіри з глибини.

А якщо дуже хочеться олій? Тоді 2 варіанти:

 • наносити аплікативно (як маску не 10-15 хв) і змити убтаном наприклад. Потім тонік і крем.
 • регулярно робити пілінги. Якщо користуєтесь маслами, то двічі тиждень. Тому що інакше, олія вбирається в відмерлі клітини, а потім ця важка «промаслена» маса сповзає в пори сальних залоз і створює там «чорні цятки». І як бонус Ви отримуєте тьмяний колір обличчя, забиті пори і запалення.

До речі, те саме стосується олій для тіла! Пілінг і ще раз пілінг! Лише в такому разі, олія досягне цілі.

‼️важливий момент‼️

Всі масла наносяться лише на вологу шкіру! Інакше 80% олії лишиться на поверхні і обтяжить її.

Наша Масляна сироватка не є чистою олією. Це суміш цінних масел, тригліцеридів та активів. І вона здатна:

 • замінити нічний крем для сухого, нормального та комбінованого типу шкіри.
 • бути твоїм засобом для масажу обличчя
 • некомедогенна
 • містить потужний антиоксидатний комплекс
 • такого флакона тобі вистачить на 4-5 місяців щоденних процедур
24 Січня, 2021 в 20:26
375
Загадкові пептиди

Загадкові пептиди

Епохальний винахід пептидів, як косметичний компонент відбувся недавно- 40 років тому. Застосування відбулось 30 років тому. А популярності і шуму вони набрали на початку 2000-х

Пептиди складаються з амінокислот, а амінокислоти - це основні «цеглинки» в будові всіх живих організмів. І їх поєднання звуть або пептид (молекула, в якій менше 50 амінокислот ) або білок (та молекула, в якій більше 50 амінокислот)

У невеликих кількостях пептиди є у всіх живих клітинах. Це не якась суперхімічна лабораторна субстанція)

Гормони і складові плазми крові - це теж вони

Навіщо вони в косметиці? - якісні пептиди визначають і підтримують потрібну швидкість ділення стовбурових клітин, допомагають новим клітинам почати правильно функціонувати, при цьому підвищуючи активність вже зрілих клітин.

Це якщо стисло

Пептиди є різних видів:

 • сигнальні (Ми використовуємо такі - матриксил. Його принцип дії - сигналізувати організму, коли вмирає клітина колагену і змушувати «народити» таку саму)
 • транспортні
 • інгібітори ензимів
 • нейротрансміттери - їх принцип роботи, наче ботулотоксин (який теж є пептидом до речі), які значно послаблюють нервові закінчення і м’язи відповідно. Ми їх використовуємо теж, у нашій віковій косметиці.

Проблема пептидів в тому, що нашу шкіру не так просто змусити з‘їсти щось, навіть якщо воно дуже добре.

Емульсія навіть за наявного пептиду обов’язково мусять містити провідник, адже дія пептиду починається глибоко в дермі, а не на епідермісі.

Але коли пептид «доставлено» в пункт призначення він обов’язково:

 • прискорить синтез білків - колагену і еластину, що в свою чергу вирівняє рельєф шкіри, поліпшить її еластичність
 • і так, пептиди відповідають за швидку регенерацію шкіри і нейтралізацію запальних процесів.
 • не дозволять перевтомлюватися мімічним м’язам, послабивши нейрозв’язок.
24 Січня, 2021 в 20:03
215
На що Ви розраховуєте, коли купуєте засоби з голосною заявкою «гіпоалергенно»?

На що Ви розраховуєте, коли купуєте засоби з голосною заявкою «гіпоалергенно»?

Що гарантовано не викличе алергій, і це логічно.

А ви знали, що американське управління по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів (FDA) виробника ні до чого не зобов’язує.

Європейське законодавство також не обмежує використання цього терміну.

Тобто стандартів використання цього терміну НЕ ІСНУЄ!

Так, його може використовувати будь-хто в цілях покращення іміджу в очах покупця

Як вам такий поворот?

Ну насправді, максимум на що можна розраховувати - в склад засобу не входитимуть (або вводитимуться мінімально) ті інгредієнти, які себе зарекомендувати як яскраві потенційні алергени. Ну наприклад, відсутність ефірних олій і мінімум парабенових. От і все.

А також не буде екстрактів і дієвих активів. Бо основна ідея - не зашкодь, а не допоможи. Зробити максимально «ніякий» засіб, це як дистильована вода.

І чим активніший і дієвіший є засіб, тим більша ймовірність алергії на котрийсь зі складових. Тому, що професійна космецевтика, що натуральна косметика не можуть бути гіпоалергенними. Якщо й бачите цей напис на них - повірте, то просто маркетинговий хід, який виробника не зобов’язує ні до чого.

Тому, дівчата, якщо Ви алергік, або вперше хочете спробувати засіб - нанесіть його на внутрішню сторону передпліччя (трішки нижче ліктьового згину) і зачекайте.

 • миттєва реакція наступає за 30-40 хв
 • відтермінована реакція розвивається протягом наступних двох діб
 • може бути накопичувальна реакція. Тобто засобом Ви без проблем користуєтесь місяць, а потім лише перші признаки алергії. Але в такому разі вона все одно не буде яскравою

Купуйте свідомо